TUTVUSTUS

Ärikoda OÜ on Eesti erakapitalil põhinev osaühing, mis alustas oma tegevust 2011ndal aastal. Oleme küll oma registreerimise kuupäeva vaadates noor ettevõte, kuid meie juhtkond ja töötajad on äärmiselt suurte kogemustega (ehituses alates 1984ndast aastast). Meie ettevõtte põhilisteks tegevusaladeks on üldehitustööde teostamine, viimistlustööd ja remonttööd.

Meie tegevuspiirkonnaks on peamiselt Tallinn ja Harjumaa, kuid teeme tööd ka mujal Eestis. Meie klientideks on nii firmad kui ka eraisikud. Oma tegutsemisaja jooksul oleme ehitanud eramaju, remontinud või ümber ehitanud kortereid ning tootmishooneid.

Tänane Eesti küllastunud ehitusturg on loonud olukorra, kus ettevõte suudab püsida konkurentsis vaid siis, kui suudab kliendile pakkuda kõrget ehituskvaliteeti mitte ehituskvantiteeti. Oma tegevuses lähtume me mitmest prinsiibist: ehituskvaliteet, tähtaegadest kinnipidamine, kliendiga sõlmitud kokkulepete täpset täitmist, soodsat hinda ning sõbralikku suhtumist.

Meie töötajad on pikaajaliste kogumustega oma ala spetsialistid ja seetõttu anname julgelt Ärikoda OÜ poolt teostatud töödele garantii..

Kui soovite hinnapakkumist, ülevaatust või mis iganes remonttööd, siis helistage või saatke e-mail ja me vastame Teile!

Lugupidamisega,
Ärikoja töökas personal.

KONTAKT:


Aida 1-2, Muraste Harjumaa, Eesti , 76901

+372 56 633 762 (Tiit Toome)

www.arikoda.com

info@arikoda.com

    Registrikood: 12039711
    Käibemaksu kohuslase number: EE101424116